پارچه ملحفه ای ایران پوپلین با بهترین قیمت اصفهان

پارچه ملحفه ای ایران پوپلین یکی از کارخانه های محبوبی است که همه به دنبال خرید از نمایندگی ها و شعبه های آن هستند. پارچه های تولید شده در این کارخانه با بهترین قیمت در شهرهای اصفهان، تهران، مشهد و شیراز خرید و فروش می شوند. آیا می دانید نمایندگی ایران پوپلین در شهر شما کجاست؟

آدرس فروشگاه ایران پوپلین در تهران

از آنجایی که تهران مرکز اقتصادی ایران است، اکثر کارخانه های تولید پارچه ملحفه ای در این شهر و همینطور اصفهان و مشهد نمایندگی دارند. به همین دلیل بسیاری از مشتری ها با ما تماس می گیرند و آدرس فروشگاه ایران پوپلین در این شهرها را از ما می پرسند. اما آیا همه کارخانه ها ساختار نمایندگی دارند؟

پارچه ملحفه ای ایران پوپلین
فروشگاه ایران پوپلین در تهران

تابلوی بسیاری از فروشگاه های پارچه در تهران را که نگاه کنید، نام کارخانجات قدیمی و معتبر را بر خود دارند. اما پارچه هایی که داخل آنها به فروش می رسد هیچ ارتباطی با آن برند ندارد. این نمایندگی ها سال ها پیش به آنها اعطا شده بوده و دیگر اعتباری برای آنها نیست.

امروزه به دلیل مشکلات اقتصادی و ضعف صنعت نساجی، بسیاری از کارخانه های قدیمی دیگر ساختار نمایندگی ندارند. شرکت ایران پوپلین هم جزء همین دسته از کارخانجات است. بنابراین نباید دنبال نمایندگی یا شعبه این مجموعه در شهر خود باشید.

محصولات ایران پوپلین رشت

  • پارچه ملحفه ای ایران پوپلین با عرض 240 سانتیمتر
  • پارچه ملحفه ای ایران پوپلین با عرض 3 متر ساده
  • پارچه چلوار تمام پنبه ایران پوپلین در عرض های 140 سانتیمتر و 2 متر

پارچه چلوار ایران پوپلین

یکی از مشهورترین پارچه های شرکت ایران پوپلین، پارچه چلوار آن است. این پارچه در عرض های 140 سانتیمتر و 2 متر تولید می شود. پارچه متقال ایران پوپلین که در واقع خام همین پارچه های چلوار است نیز در بورس پارچه تهران فروش خوبی را به خود اختصاص داده است.

مهمترین پارچه این بخش از محصولات، چلوار 140 ایران پوپلین با کد 1047 بی است که برای پارچه فروشان مثل پول نقد بوده و به سرعت فروخته می شود.

پارچه ملحفه ای ایران پوپلین
پارچه چلوار 140 ایران پوپلین

از پارچه های چلوار ایران پوپلین به عنوان ملحفه های سفید در خانه ها، هتل ها و … استفاده می شود. مصرف این پارچه به عنوان ملافه زیرین تخت عروس و داماد سابقه دیرینی در ایران دارد و الحق که برای این کار هم بسیار پارچه عالی و مناسبی است.

خرید پارچه ملحفه ای ایران پوپلین

اما حالا که می دانید کارخانه ایران پوپلین نمایندگی فروش رسمی در شهرهای کشور ندارد، یک سوال پیش می آید. از کجا می توان پارچه ملحفه ای ایران پوپلین و یا پارچه های متقال و چلوار آن را با مناسب ترین و بهترین قیمت ها تهیه نمود؟

پارچه ملحفه ای ایران پوپلین
پارچه ملحفه ای ایران پوپلین

برای خرید عمده انواع پارچه های ملحفه ای، پارچه متقال و پارچه چلوار ایران پوپلین با کارشناسان ما ارتباط بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما